Agent curatenie in fabrica

by Alina Untaru
  • Cross Hands, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 8,91 GBP pe oră

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

CSA Service Group caută în prezent un agent de îngrijire pentru unul dintre clienții noștri de producție alimentară care are sediul în Cross Hands.

În calitate de îngrijitor, veți avea un rol important, asigurându-vă că toate zonele clădirii și utilajele sunt întotdeauna curățate conform standardelor stricte de igienă.

Vă rugăm să rețineți că ACEASTA ESTE UN POST VACANT DE WEEKEND.

Rolul

În calitate de îngrijitor al fabricii, rolul dumneavoastră va varia și vă va cere să lucrați în întreaga fabrică fiind flexibil – cu toate acestea, sunt probabil incluse următoarele:

Efectuarea sarcinilor de curățenie programate pentru liderul echipei
Efectuați curățarea profundă a zonelor de producție
Creați verificări de curățare pentru a vă asigura că totul a fost finalizat corect
Asigurarea faptului că toate documentele sunt documentate corect
Asigurarea că tot ceea ce faceți respectă procedurile de siguranță și igienă ale companiei.
Asigurarea că toate echipamentele dumneavoastră de protecție funcționează corect în orice moment
Abilitățile de gestionare a timpului sunt cheia pentru acest rol
Raportarea oricăror incidente sau preocupări de mediu către supervizorul dumneavoastră direct.

Modele de schimbare

În weekend 6:00 – 18:00

TRANSPORT GRATUIT DIN LLANELL -> CROSSHANDS

Dacă aveți abilitățile și experiența – vă rugăm să aplicați, un membru al echipei de recrutare va fi contactat pentru a discuta în continuare cererea dvs. – Mult succes!

Data estimată de începere: 10.12.2021

Tip job: part-time

Salariu: 8,91 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.