Agent Curatenie – Job de noapte

by Alina Untaru
  • Cross Hands, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 22250 GBP pe an
  • Permis de conducere necesar

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

CSA Service Group caută în prezent agenti de curățenie – de noapte, pentru unul dintre clienții noștri care are sediul în Cross Hands. JOB PERMANENT.

Vă rugăm să rețineți că acesta este un job cu tura de noapte.

Rolul

În calitate de agent de igienă în fabrică, rolul dvs. va varia și vă va solicita să lucrați în întreaga fabrică, fiind flexibil – cu toate acestea, este posibil să fie incluse următoarele:

  • Indeplinirea sarcinilor de curățenie zilnice / nocturne programate
  • Curățarea tuturor echipamentelor și benzilor de producție la standarde înalte, măsurate prin testarea probelor
  • Efectuarea curățarii profunde a zonelor de producție
  • Crearea controale de curățare pentru a vă asigura că totul a fost finalizat corect

Experiența anterioară într-un rol similar vă va spori șansele de a deveni un candidat de succes. Ne dorim să lucrați într-o varietate de medii și va vom pune la dispozitie toate echipamentele de protecție individuale relevante.

Programul de lucru

Veți lucra 5 nopți cu 2 nopți libere. Aceasta poate și va include sărbătorile legale și weekendurile. Orele suplimentare se pot pune la dispozitie, la cerere.

21:00 – 05:00

Calificări

Pentru acest rol va fi necesar un permis de conducere sau accesul la transporturi fiabile, pentru a vă asigura că puteți călători la și de la locul de muncă la ore nesociabile.

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, temporar

Salariu: 22250 GBP pe an/ 40 de ore pe saptamana

Dacă vă potriviți abilitățile și puteți începe să lucrați imediat – Aplicați acum!

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.