Muncitor la fabrica de alimente

by Alina Untaru

Website CSA Recruitment

Descrierea postului
CSA recrutează în prezent pentru următorii candidați:

  • Agenți de fabrică, igiena si depozitare
  • Operatori generali

Candidatul ideal:

  • Dispus sa faca naveta la serviciu
  • De încredere și muncitor
  • Munca în echipă este vitală
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Dedicare spre învățarea de noi abilități
  • Disponibil imediat

Acceptam atat șoferi  cat si  non-șoferi, deoarece vom oferi transport către mai multe locații de lucru.

Trebuie să aveți peste 18 ani.

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă, vă rugăm să aplicați și să atașați CV-ul la cererea dvs. și un membru al echipei noastre va va contactata in cel mai scurt timp.

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, permanent

Salariu: 10.50 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.