Fibreglass Laminator

by Alina Untaru
  • Capel Hendre, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 8,91 GBP - 9,66 GBP pe oră

Website CSA Redcruitment

Descrierea postului

CSA caută în prezent Gel Setters si Laminatori pentru a lucra pentru un depozit din Capel Hendre.

Loc de muncă permanent sau temporar

Despre rol:

  • Vi se va cere să setați rășină
  • Măsurați și tăiați lemnul gata pentru matrițe
  • Folosirea materialelor din fibră de sticlă pentru a produce acumularea pereților
  • Lucrul ca parte a unei echipe pentru a vedea produsul de la început – final
  • Aplicarea gelului pentru setarea ferestrelor și ușilor

Candidatul ideal va avea nevoie de:

  • Atenția la detalii
  • Experiența în măsurarea și tăierea lemnului ar fi esențială
  • Lucrul ca parte a unei echipe
  • Sa ofere ajutor în toate departamentele
  • Fii pregătit să te antrenezi, să înveți și să progresezi în timp

Dacă aveți abilitățile de mai sus, vă rugăm să aplicați astăzi!

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, permanent

Salariu: 8,91 GBP – 9,66 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.