Agent Curatenie

by Alina Untaru
  • Llangadog, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 8,91 GBP pe oră

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

CSA Recruitment Group caută un agent de curățenie birouri cu experiență, cu sediul în Llangadog.

Acest rol este cu normă întreagă – și necesită precizie, atenție la detalii și abilități excelente de curățare.

Despre tine:

  • Persoana de încredere
  • Abilități excelente de comunicare, atât scrise, cât și verbale
  • Experiența in curățare este vitală
  • A fi șofer este esențial

Despre rol:

  • Curățarea birourilor
  • Curatarea vestiarelor, a zonelor de bucatarie
  • Igenizarea Toaletelor și bazinelor
  • Menținerea tuturor igienelor la zi
  • Menținerea unui standard ridicat de curățare în orice moment

Vă rugăm să aplicați acum și echipa noastră de recrutare vă va contacta!

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, temporar

Salariu: 8,91 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.