Asistent pentru asigurarea calității

by Alina Untaru
  • Llanelli, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 9,90 GBP pe oră

Website CSA Recruitment

Descrierea postului
CSA recrutează un asistent pentru asigurarea calității pentru a sprijini managerul tehnic și administratorul tehnic …

Despre rol:

  • Supraveghează funcția de zi cu zi a calității afacerii
  • Efectuați audituri după cum este necesar
  • Controlul alergenilor la fața locului
  • Înregistrați și gestionați incidentele zilnice, implementarea HACCP, GMP și igiena
  • Îmbunătățiți standardele, monitorizați zilnic problemele de igienă, calitate și siguranță alimentară
  • Efectuați depuneri de eșantioane de produse pentru laborator și cu suport pentru managementul tehnic, interpretați rezultatele, menținând matricea de eșantionare pentru raportarea către managerul tehnic
  • Asistă la vizitele clienților și la auditurile terților
  • Asigurați-vă că toate documentele de calitate sunt completate complet și 100% precise

Despre tine:

  • Fiabil, muncitor și punctual
  • Experiența QA este esențială
  • Atenție la detalii
  • Abilități excelente de servicii pentru clienți
  • Ieșit din comun și cu idei noi
  • Dispus sa lucreze luni-vineri și uneori sâmbătă

Dacă aveți abilitățile și experiența de mai sus, vă rugăm să aplicați astăzi!

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, permanent

Salariu: 9,90 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.