Operator Productie

by Alina Untaru
  • Llandovery, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 8,91 GBP pe oră

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

CSA Recruitment cauta agenți generali pentru unul dintre clienții noștri din zona Llandovery. Clientul nostru este un producător consacrat care furnizează echipamente industriale la scară globală.

Scopul rolului: Producerea (și, după caz, ambalajul) periilor conform fișei de specificații convenite și la o calitate satisfăcătoare

Ce vă putem oferi:

De luni până vineri lucrați între orele 8:00 – 16:30, cu o oră mai devreme în fiecare vineri, la 15:30

Rata salariului: 8,91 GBP

Oportunitatea de a incepe imediat.

Toată instruirea va fi furnizată la fața locului de către client, dar va fi preferată experiența anterioară de lucru într-un cadru industrial.

Dacă sunteți interesat de rol, vă rugăm să aplicați și vă vom contacta în curând.

Data de începere preconizată: 20/08/2021

Tipul locului de muncă: cu normă întreagă, temporar

Salariu: 8,91 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.