Operator Reciclare

by Alina Untaru
  • Llanelli, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 9.50 GBP/ h

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

În prezent, CSA furnizează un candidat pentru clientul nostru, cu sediul în Llanelli, Ammanford, Nantycaws și Whitland. Rolul este pe o bază permanentă.

Clientul nostru este o companie locală care are ani de experiență în industria deșeurilor, reciclării și recuperării materialelor. Au dezvoltat facilități special construite în inima Carmarthenshire, operate de personal profesionist și bine informat, pentru a asigura reciclarea maximă.

Roluri:

  • Să urmeze instrucțiunile conducerii de linie cu privire la sănătatea și siguranța personală și cele ale agenților și vizitatorilor de pe site
  • Pentru a efectua operațiuni zilnice, conform instrucțiunilor de șef de șantier / maistru de reciclare și în conformitate cu cerințele legislative de ex. licența site-ului, sistemele de management al mediului și planul de lucru
  • Pentru a vă asigura că toate deșeurile menajere aruncate la fața locului sunt separate și plasate în containerele / zonele de reciclare desemnate corect
  • Pentru a informa Recycling Foreman despre cerințele privind eliminarea containerelor
  • Să ofere sfaturi și asistență membrilor publicului

Program și rată de plată:

Luni duminica

08:00 – 18:00

Dacă credeți că acest rol este pentru dvs., vă rugăm să contactați 01554 746746 sau prin e-mail conform linkului.

Data estimată de începere: 22/10/2021

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, temporar, permanent

Salariu: 9.50 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.