Agent igiena nocturna

by Alina Untaru
  • Cross Hands, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 22.250 GBP pe an

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

În prezent, CSA recruteaza agenti pentru clientul nostru care are sediul în Crosshands.

Clientul nostru operează la nivel global pentru a crea alimente in mod natural. Furnizarea de produse consistente din carne de calitate din surse sustenabile. Clientul nostru este orientat către client, angajat să ofere o bază de aprovizionare durabilă, să respecte, să împuternicească și să se angajeze cu personalul său și sunt dedicați excelenței și îmbunătățirii continue. Cu peste 5.200 de angajați în Marea Britanie și furnizați de peste 30.000 de fermieri britanici și irlandezi. Împreună cu deservirea diverselor piețe din peste 50 de țări din unele dintre cele 12 unități de procesare din Marea Britanie prin prelucrarea a peste 3.000.000 miei și 1.000.000 de bovine pe an.

Roluri:

  • Efectuarea sarcinilor de curățenie zilnice / nocturne pentru liderul echipei
  • Curățarea tuturor echipamentelor și benzilor de producție la standarde înalte
  • Efectuați curățarea profundă a zonelor de producție
  • Creați controale de curățare pentru a vă asigura că totul a fost finalizat corect

Experiența anterioară într-un rol similar vă va spori șansele de a deveni un candidat de succes. Vi se va solicita să lucrați într-o varietate de medii și veți primi toate echipamentele de protecție individuale relevante. Va trebui să fiți în formă fizică pentru a ridica și muta echipamentele, precum și pentru a opera furtunurile de curățare la presiune înaltă. Abilitățile bune de comunicare sunt vitale pentru a vă permite să înțelegeți desenele tehnice și să raportați orice probleme care pot apărea într-un mod eficient și eficient.

Pentru candidații care nu conduc vehicule, există mijloace de transport disponibile din centrul orașului Llanelli.

Programul și rata de plată:

Serviciile de curățenie nocturnă pot funcționa 7 nopți pe săptămână, dar de obicei veți lucra 5 nopți cu 2 nopți libere. Aceasta poate și va include sărbătorile legale și weekendurile. Orele suplimentare vor fi puse la dispoziție și la cerere.

21:00 – 05:00

Salariu anual de 22.250 GBP

Dacă credeți că acest rol este pentru dvs., vă rugăm să contactați 01554 746746 sau prin e-mail conform linkului.

Data estimată de începere: 22/10/2021

Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, temporar, permanent

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.