Operator Productie

by Alina Untaru
  • Llandovery, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 9.50 GBP/h

Website CSA Recruitment

Descrierea postului
În prezent, CSA recruteaza candidati pentru clientul nostru care are sediul în Llandovery.
Clientul nostru oferă de zeci de ani soluții inovatoare de pensule de finisare. Ca parte a grupului de companii, fabricarea pensulelor este o tradiție mândră și de lungă durată și, fabricând din baza lor aici, în inima frumoasei zone rurale galezești, se mândresc cu faptul că pot oferi calitate atât în ​​produs, cât și în servicii pentru clienți. Clientul nostru lucrează pentru a oferi o soluție fiabilă și eficientă pentru toate cerințele dvs., creând o gamă extinsă.

Roluri:
• Pentru a produce și ambala perii conform fișei de specificații și calității convenite
• Utilizarea mașinilor manuale și automate pentru a produce componente și perii de sârmă asamblate finale în conformitate cu compania
• Funcționând în conformitate cu procedurile de siguranță pentru a asigura siguranța și bunăstarea celorlalți și a acestora.
• Înregistrarea datelor atât manual, cât și electronic.

Program si rata de plată:
Luni vineri
08:00 – 16:30 (15:30 vinerea)
9.50 GBP
Dacă credeți că acest rol este pentru dvs., vă rugăm să contactați 01554 746746 sau prin e-mail conform linkului.
Data estimată de începere: 22/10/2021
Tipuri de locuri de muncă: cu normă întreagă, temporar, permanent

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.