Operator Curatenie

by Alina Untaru
  • Lampeter, UK
  • Applications have closed
  • Salary: 9.50 GBP pe ora

Website CSA Recruitment

Descrierea postului

CSA recrutează în prezent un operator curățenie cu normă întreagă, pentru unul dintre clienții noștri cu sediul în Lampeter. Începere imediate disponibila.

Cautam curatenitor depozit care sa lucreze Luni – Vineri 40 de ore pe saptamana, 0700 – 1500.

Sarcinile incluse, dar fără a se limita la ele, urmatoarele;

Măturarea într-un mediu de curățare chimică
Folosind mașini de spălat cu jet pentru a curăța într-un mediu umed
Eliminarea deșeurilor
Manuire mașini de curățat
Amenajarea generală a șantierului și a drumurilor

Trebuie să fiti disponibil sa lucrati în medii calde și reci, de asemenea trebuie să puteti lucra la  inaltime.

Experienta nu este necesara dar reprezinta un avantaj. Pentru mai multe informatii sunati la 01554 746 746.

Tip job: cu normă întreagă

Salariu: 9,50 GBP pe oră

Alina Untaru face parte din echipa de recrutare pentru CSA Service Group, un furnizor important de servicii de recrutare și facilități.